Strony www

od prostej strony
do potężnego portalu

inteligentna strona www

Doskonała na każdym urządzeniu

Dziś używamy Internetu inaczej niż do niedawna. Nie jesteśmy już przytwierdzeni do fotela i stacjonarnego komputera. Interesujących treści szukamy na smartfonach, tabletach, laptopach. Po sieci możemy surfować używając nawet pilota i telewizora. Internet przeglądamy w wielu miejscach i na różnych urządzeniach, dlatego tak ważne jest, aby Twoja strona WWW była na to przygotowana i wyglądała świetnie na każdym z nich. Jednym słowem, powinna być responsywna.

W procesie projektowania stron dla klientów, bierzemy pod uwagę najnowsze standardy i zawsze dbamy o ich zgodność z aktualnymi trendami tworzenia witryn.


Indywidualna oprawa graficzna

Estetyka jest wyrazem szacunku wobec Twoich klientów. Dlatego zapewniamy wysokiej jakości opracowanie graficzne przygotowanych przez nas serwisów internetowych.

Każda branża jest inna, dlatego każdą witrynę projektujemy indywidualnie. Poznajemy Twoje potrzeby oraz wymagania, dzielimy się naszym doświadczeniem i służymy radą, by końcowy efekt był najlepszym rozwiązaniem dla Twojego biznesu i prowadził do stworzenie strony odpowiedniej dla Ciebie i Twoich klientów.

Czysty i bezpieczny kod witryny

To, czego nie widać po wejściu na stronę WWW, jest równie ważne jak jej wygląd. Kod pisany przez doświadczonych developerów zapewnia bezpieczeństwo witryny i komfort klientów.

Poprzez intuicyjny, wygodny w obsłudze system zarządzania treścią (CMS) możesz swobodnie aktualizować i rozwijać swoją stronę. Wszystko dzięki połączeniu technologii HTML 5, CSS 3, PHP 4 / 5, MySQL, JavaScript, jQuery i odrobiny AJAX.

Responsywna strona WWW

Responsywna strona WWW to witryna, która wyświetla się poprawnie zarówno na dużym monitorze, jak i na niewielkim ekranie smartphona. Rozpoznaje z jakiego urządzenia korzystasz i dostosowuje się do Ciebie! Można więc powiedzieć, że jest inteligentna.

Responsywna strona gwarantuje, że Twoi klienci dotrą do Ciebie bez względu na to, gdzie są, co aktualnie robią i na jakim urządzeniu przeglądają zasoby Internetu.


Jeśli zainteresowały Cię nasze Strony www

Skontaktuj się

lub

Wypełnij brief