Social media

Poznaj swoich klientów
i zaprzyjaźnij się z nimi


Opowiadaj o swojej firmie

na facebooku

Ludzie kochają niepowtarzalne, prawdziwe historie. Zwłaszcza takie, w których sami mogą wziąć udział. Wykorzystaj to!

Zachęć klientów do współtworzenia opowieści o Twojej firmie i zbuduj własną społeczność, która zna, lubi i rekomenduje innym Twoje produkty bądź usługi. To możliwe, dzięki firmowej stronie na Facebooku (tzw. fanpage). Tutaj narracja przeradza się w dialog, a klienci stają się Twoimi partnerami, chętnie dzielącymi się rekomendacjami i spostrzeżeniami na temat Twojej oferty.

Poprzez atrakcyjne, aktualne treści podtrzymamy zainteresowanie marką, utrwalimy ją w świadomości konsumentów, zbudujemy zaufanie i długotrwałe relacje. Dzięki ściśle ukierunkowanym kampaniom reklamowym trafimy z przekazem do określonej grupy docelowej, zatem nie zmarnujesz środków na promocję wśród osób spoza grona Twoich potencjalnych klientów. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci kompleksową propozycję stworzenia i prowadzenia firmowego fanpage’a oraz wstępną strategię działań w mediach społecznościowych.

Google +

Zaplusuj u klienta

Podobnie jak fanpage, strona biznesowa na Google+ umożliwia budowę własnej społeczności i kształtowanie pozytywnego wizerunku. Jednak jej posiadanie niesie ze sobą także inne korzyści.

Google+ należy do szerszego ekosystemu stworzonego przez giganta z Mountain View. Dzięki temu, stronę biznesową możemy zintegrować z innymi produktami Google, np. z kontem AdWords, Mapami (w przypadku firm lokalnych – połączenie z wizytówką) czy kanałem wideo na YouTube. Konto firmy na Google+ to także bardzo dobre narzędzie wspomagające pozycjonowanie. Aktualizując je na bieżąco, uzupełniając wartościowymi treściami pozytywnie oddziałujemy na wynik firmy w najpopularniejszej na świecie wyszukiwarce Google. Zdecydowanie - warto tam być!

You Tube

Pokaż się na filmie!

YouTube to nie tylko zbiór śmiesznych filmików z kotami. Wbrew pozorom, tkwi w nim duży potencjał marketingowy, który jest w zasięgu budżetu również małych przedsiębiorstw.

Dzięki firmowemu kanałowi YouTube możemy realizować różne cele. Zwiększać sprzedaż poprzez spoty, reklamy tekstowe i wideo-prezentacje produktów. Budować pozycję eksperta, dzięki filmom instruktażowym, doradczym. „Ocieplać” wizerunek przedstawiając firmę „od środka”, zespół, udział w zewnętrznych inicjatywach społecznych. Poszerzać zasięg poprzez publikację treści wirusowych, chętnie rozpowszechnianych przez internautów. Możliwości jest wiele.

Biorąc pod uwagę charakter Twojego biznesu, stworzymy Twój firmowy kanał YouTube, uzupełnimy nadesłanymi materiałami wideo, przygotujemy opisy, otagujemy, wypromujemy. Jako Certyfikowany Partner Google, zaproponujemy kampanię AdWords z wykorzystaniem reklam tekstowych w YouTube. Nie czekaj, pokaż się swoim klientom!

Twitter

Rozmawiaj z klientami

140 znaków i ani kropki więcej - to długość pojedynczej wiadomości na Twiterze, tak zwanego tweeta. Niby niewiele, a jednak możliwości biznesowe ogromne!

Twitter to idealne narzędzie do bieżącej komunikacji. Poprzez firmowe konto możesz kontaktować się bezpośrednio z konkretnym klientem bądź partnerem biznesowym, szybko reagować na ewentualne kryzysy, zarządzać reputacją firmy on-line. Twitter to również doskonały kanał promocji najświeższych informacji i działań w innych serwisach społecznościowych. Zdecydowanie warto go wykorzystać! Jednak co począć, gdy na stałe monitorowanie zapytań klientów nie starcza już czasu? Bez obaw. Zajmiemy się tym!

Stworzymy Twoje biznesowe konto na Twitterze i zadbamy o jego aktualizację i bieżący kontakt z Twoimi odbiorcami.

Instagram

Bądź tu i teraz

Rejestruj chwile ważne dla Twojej firmy i Twoich klientów. Chwal się nagrodami, prezentuj wydarzenia, w których bierzesz udział, pokazuj co robisz i gdzie jesteś. Bądź na czasie! Tu i teraz! Traf do młodych (68% użytkowników Instagramu to ludzie w wieku do 34 lat; za: Gemius 2015.) Spraw, by inni poczuli, że warto się do Ciebie przyłączyć!

Nie masz czasu na czuwanie nad kolejnym kontem w social media? Nie znasz specyfiki Instagramu? Możesz na nas polegać. Należymy do grona nielicznych agencji, które oferują obsługę firmowego konta na Instagramie. Posiadamy niezbędne do tego narzędzia, doświadczenie, a przede wszystkim umiejętności. Sprawdź nas!

Pinterest

Inspiruj

O ile na Facebooku czy Google+ ładne grafiki i zdjęcia odgrywają istotną rolę, o tyle na Pintereście są najważniejsze! To serwis skupiający społeczność wzrokowców, którzy kochają to co piękne i inspirujące.

Dotrzyj do ludzi zainteresowanych tematami związanymi z Twoją firmą i branżą. Zachwycaj wyjątkowymi zdjęciami. Dziel się pomysłami. Inspiruj. Przyciągnij wzrok i uwagę tych, którzy mogą zostać Twoimi klientami.

Nie masz ładnych, dobrych jakościowo fotografii? Nie wiesz czym zainteresować odbiorców? Skontaktuj się z nami. Po analizie obrazu Twojej branży w social media, przygotujemy wstępną strategię działań dla Twojej firmy. W razie konieczności zaproponujemy Ci profesjonalną sesję fotograficzną w konkurencyjnej cenie. Wystarczy, że dasz nam znać i... działamy! :)