Sklepy internetowe

Prawdziwy sklep
bez czynszu i opłat za media

Szybka sprzedaż dla Ciebie

łatwy zakup dla twoich klientów

By skutecznie sprzedawać swoje produkty, nie potrzebujesz dziś lokalu w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta z wysokim czynszem i licznymi opłatami dodatkowymi. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu!

Otwórz swój sklep w Sieci i dotrzyj do klientów z całej Polski! Sprzedawaj bezpiecznie przy użyciu rekomendowanej przez nas technologii Shoper®. Zapewnij sobie oraz swoim klientom wygodę transakcji, niższe ceny i większy zysk!


intuicyjna obsługa zamówień

Proces obsługi zamówień to fundament każdego sklepu internetowego. Dzięki zastosowaniu intuicyjnych rozwiązań, Twoja sprzedaż będzie czystą przyjemnością, którą docenią także klienci - zadowoleni z profesjonalnej realizacji zamówień.

Otrzymuj powiadomienia o nowych zamówieniach SMS-em, zarządzaj wszystkimi produktami z jednej listy, szybko dodawaj promocje i rabaty. Ułatw sobie sprzedaż!

bezpieczne transakacje

Każdy przygotowany przez nas e-sklep jest w pełni bezpieczny. Oferowane przez Shoper® metody szyfrowania danych gwarantują poufność każdej transakcji. 8 operatorów, 40 kanałów płatności online, automatyczne księgowanie wszystkich wpłat.

Dzięki codziennym kopiom bezpieczeństwa nie będziesz martwił się, że sklep nagle bezpowrotnie zniknie.

indywidualna szata graficzna

Dbamy o to, by zaprezentować sprzedawane produkty z jak najlepszej strony. Dlatego każdy e-sklep projektujemy od podstaw, z uwzględnieniem branży oraz indywidualnych potrzeb klientów.

Sprawimy, że internetowe wnętrza Twojego e-sklepu będą przyciągać nowych klientów, a stali odbiorcy chętnie wrócą po kolejne zakupy.


Jeśli zainteresowały Cię nasze Sklepy internetowe

Skontaktuj się

lub

Wypełnij brief