opinie klientów

Zobacz, co mówią o nas
ludzie, z którymi pracowaliśmy

Zobacz, co zrobiliśmy

Rekomendujemy agencję inmedium.pl jako firmę, którą cechuje profesjonalizm oraz najwyższa jakość oferowanych usług. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu oraz efektów dotychczasowej współpracy. Inmedium.pl cenimy za rzetelność, nieszablonowe podejście do realizowanych zadań, doskonały kontakt z klientem oraz zrozumienie jego potrzeb. Przygotowana strona w pełni sprostała naszym oczekiwaniom.

Piotr Zachariasiewicz Dyrektor Wykonawczy Helimed

Zobacz pełne referencje
Zobacz, co zrobiliśmy

Agencja Interaktywna Inmedium.pl to partner rzetelny, uczciwy i godny polecenia. Współpraca na najwyższym poziomie. Elastyczne i otwarte podejście do klienta oraz jego potrzeb. Pomysłowość połączona z profesjonalizmem. Dziękujemy za przygotowanie na zlecenie holdingu ACERO strony internetowej od podstaw oraz projekty graficzne dokumentów firmowych i wizytówek.

Wojciech Korczak-Siwicki Pełnomocnik Acero

Zobacz pełne referencje
Zobacz, co zrobiliśmy

Inmedium.pl rzetelnie i terminowo wywiązuje się ze wszystkich zleceń. Projekty graficzne opracowane dla Hotelu Szafran zostały zrealizowane w sposób estetyczny, przejrzysty, zgodny z naszymi uwagami. Z kolei wykonane materiały drukowane (takie jak: key pockets, teczki, kalendarze, plakaty) charakteryzuje wysoka jakość. Jesteśmy również zadowoleni z efektów działań z zakresu pozycjonowania strony WWW w wyszukiwarce oraz kampanii reklamowych Google AdWords. Z pełnym przekonaniem możemy polecić Inmedium.pl jako solidnego partnera współpracy.

Jakub Przybyła Dyrektor Generalny Hotel Szafran

Zobacz pełne referencje
Zobacz, co zrobiliśmy

Kompleksowość świadczonych usług i wysoka jakość. Niezależnie od zakresu realizowanego zlecenia, za każdym razem pełne zaangażowanie w projekt skutkowało osiągnięciem wyznaczonego celu. Na szczególną pochwałę zasługuje indywidualne podejście do Klienta i jego potrzeb oraz duży poziom kreatywności. Efekt współpracy był niezmiennie zadowalający zarówno przy realizacji zleceń brandingowych, poligraficznych czy też z zakresu badań rynku.

Zobacz, co zrobiliśmy

Firma w 100% godna zaufania. Pan Artur Burska stawia zadowolenie klientów na pierwszym miejscu. Zlecone prace są realizowane terminowo i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dobrze rozplanowany budżet w kampaniach reklamowych Google AdWords pozwolił osiągnąć maksymalne korzyści przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Cały czas w korespondencji panował ład i porządek, a wszelkie wątpliwości były natychmiast wyjaśniane. Przychodnia na bieżąco może śledzić efekty pracy agencji.

Wioletta Młodkowska Dyrektor Dentaria

Zobacz pełne referencje
Zobacz, co zrobiliśmy

Z pełnym przekonaniem mogę polecić usługi oferowane przez firmę Inmedium. Zlecone przeze mnie usługi zostały wykonane w pełni profesjonalnie w określonym umową czasie.

Krzysztof Musiał Właściciel 400stu.pl

Zobacz pełne referencje
Zobacz, co zrobiliśmy

INMEDIUM Agencja Interaktywna gwarantuje 100% satysfakcji. Bardzo dużo czasu poświęcają na zdobycie informacji o potrzebach klienta oraz sposobie dotarcia do poszczególnych grup kontrahentów. Służą fachową poradą oraz przemyślanym i niebanalnym doradztwem. Te wszystkie czynniki sprawiają, że przeznaczony budżet na kampanie reklamową w Google AdWords staje się optymalny, a przede wszystkim bardzo opłacalny.

Marek Franczyk Właściciel CHROM-MET

Zobacz, co zrobiliśmy

Polecam współpracę z firmą Inmedium. Od wielu lat korzystam z jej usług. Wywiązuje się z powierzonych zadań profesjonalnie i zgodnie z naszymi wymogami. Dobry kontakt w trakcie realizacji zleceń pozwala na bieżące, ewentualne modyfikacje zakresu kampanii w celu zwiększenia jej efektywności.

Barbara Haller de Hallenburg Prezes Eurobusiness-Haller

Zobacz, co zrobiliśmy

Świetne doradztwo w kwestiach marketingowych. Oryginalny pomysł i bardzo dobre wykonanie strony internetowej, papieru firmowego oraz wizytówek. Kampanie reklamowe, które przynoszą namacalne efekty. Płacąc za usługi firmy Inmedium nie żałuję żadnej wydanej złotówki!

Mariusz Brodowski Właściciel MariuszBud

Zobacz, co zrobiliśmy

Inmedium.pl to solidna i znająca się na rzeczy firma. Zlecone materiały firmowe zrealizowane zostały profesjonalnie i zgodnie moimi z oczekiwaniami. Szczególnymi aspektami docenianymi przez moją firmę są: bardzo dobry kontakt i stały wgląd w realizację projektu, duże zaangażowanie, pomysłowość oraz fachowe doradztwo. Z pełnym przekonaniem polecam usługi tej firmy.