Pozycjonowanie Organiczne

Wysoka pozycja
w wyszukiwarce Google

Pozycjonowanie ograniczne

Rozważnie i skutecznie

W pozycjonowaniu ważne są płynne działania zgodne z układem, jaki narzuca Google. Do naszego zespołu należą pozycjonerzy z dużym bagażem doświadczeń, którzy codziennie bacznie obserwują wszelkie zmiany wprowadzane przez giganta z Mountain View i dostosowują do nich swoją strategię.

Bieżący monitoring, szybkie i trafne modyfikacje pozwalają na uzyskanie wysokich pozycji strony Twojej firmy w wyszukiwarce Google, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.


JAKOŚĆ I DOKŁADNOŚĆ

Pozycjonowanie to szereg długofalowych działań. Zaczynamy je od analizy kodu źródłowego Twojej witryny oraz treści na niej zawartych, sprawdzając czy są one optymalne pod kątem mechanizmów wyszukiwania. Następnie weryfikujemy czy dotychczasowe działania były zgodne z wytycznymi Google i podejmujemy odpowiednie kroki.

DOGODNY MODEL ROZLICZANIA

W przypadku usługi pozycjonowania możliwości rozliczenia się jest kilka. Najczęściej wybierane modele przez naszych klientów to:

-stały miesięczny abonament
-abonament + bonus za wyniki (mogą nimi być wyższe pozycje, zwiększony ruch w witrynie)

WIDOCZNE REZULTATY

Dzięki narzędziu Google Analytics oraz stałemu podglądowi na pozycje Twojej witryny w wynikach wyszukiwania, możesz na bieżąco śledzić nasze działania, odnotowywać ich rezultaty oraz obserwować w jaki sposób przekładają się one na ruch na Twojej stronie WWW.


Jeśli zainteresowało Cię Pozycjonowanie Organiczne

Skontaktuj się

lub

Wypełnij brief