POZYCJONOWANIE HYBRYDOWE

Cały Potencjał Google,
W Ramach 1 Umowy

Bądź Wszędzie Tam

Gdzie Szukają Cię Klienci

Dzięki ofercie Pozycjonowania Hybrydowego nie musisz zastanawiać się, czy lepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy jest Pozycjonowanie Organiczne czy kampania Google AdWords. Oba działania mają fundamentalne znaczenie w procesie pozyskiwania klientów przez Internet. Jedno nie wyklucza drugiego, wręcz przeciwnie - prowadzone równocześnie w odpowiednich proporcjach, dają mierzalne i natychmiastowe efekty. Co więcej, gwarantują poczucie bezpieczeństwa i pewność, że Twoja firma nie zniknie gdzieś w otchłaniach Internetu i będzie zawsze widoczna w wyszukiwarce czy to w wynikach organicznych czy płatnych.


Efekt Synergii, Czyli 1 + 1 = 3

Jednoczesne, zintegrowane działanie na dwóch płaszczyznach pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych oraz kampanii AdWords, połączone ze stałym monitoringiem efektów pozwala osiągnąć rezultaty lepsze niż prowadzenie każdego z tych działań niezależnie.

Jeden Budżet, Podwójne Działanie

Sam ustalasz ile będą Cię kosztować działania prowadzące do jak najlepszej widoczności w Google. Priorytetem dla naszych specjalistów jest optymalna dywersyfikacja środków dostępnych w ramach budżetu tak, aby efekt końcowy był jak najkorzystniejszy, a wydatki zminimalizowane.

Natychmiastowy Efekt

Twoja domena pojawi się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google już pierwszego dnia obowiązywania umowy. Dzięki temu potencjalni klienci szybko i łatwo odnajdą Twoją firmę w Internecie, a Ty niemal natychmiast odczujesz pozytywne efekty działającej reklamy.


Jeśli zainteresowało Cię POZYCJONOWANIE HYBRYDOWE

Skontaktuj się

lub

Wypełnij brief