Marketing szeptany

dobra opinia klientów
to najlepsza reklama!

Opinia to najlepsza reklama

Zadbaj o dobre rekomendacje firmy

Marzeniem każdej firmy jest tzw. "pozytywny szum" wokół własnych marek, produktów i usług. Za sprawą e-marketingu szeptanego pomożemy Ci to marzenie zrealizować.

Zaplanujemy działania krótko- i długo-terminowe. Zainicjujemy dyskusje, zdobędziemy rekomendacje, opublikujemy branżowe artykuły sponsorowane, zbudujemy wizerunek eksperta. Sprawimy, że o Twojej firmie zrobi się głośniej.


Wizerunek eksperta

Pozytywne opinie klientów to najlepsza reklama, dlatego warto zadbać o ich widoczność w wynikach wyszukiwania Google - wystarczy nam zaufać. Przeprowadzimy monitoring i zanalizujemy treści online dotyczące Twojej firmy. Zainicjujemy dyskusje, zachęcimy internautów do udzielania rekomendacji, zgasimy ewentualne kryzysy.

Nieinwazyjna promocja

Artykuły sponsorowane to doskonała forma nienachalnej promocji własnego biznesu oraz oferty. Dzięki wartościowym tekstom zbudujesz wiarygodność i zyskasz zaufanie potencjalnych i obecnych klientów. Co więcej, za sprawą publikacji online poprawisz widoczność swojej firmy w sieci. Nie czekaj, napiszemy je dla Ciebie.

Rekomendacje w wyszukiwarce

Ekspert jest tam, gdzie go potrzebują. Dzięki naszym działaniom, Twoja firma pojawi się na branżowych portalach i forach internetowych. Nawiązując dialog z potencjalnymi i obecnymi klientami, sprawimy, że będziesz traktowany jak specjalista w swojej dziedzinie, a Twoja marka zyska renomę.


Jeśli zainteresował Cię Marketing szeptany

Skontaktuj się

lub

Wypełnij brief