Google AdWords

Twoja firma
na najlepszych miejscach w Google

Poznaj potencjał Google

Bez umów, bez czekania

Google AdWords to niepodważalnie najpotężniejsze narzędzie do marketingu internetowego. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoją kampanią zaopiekuje się odpowiednia firma, zaufaj zespołowi specjalistów.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii, posiadany certyfikat Google Partner to gwarancja, że kampanie AdWords prowadzone dla Twojej firmy będą efektywne, a koszty które poniesiesz, adekwatne do osiąganych efektów.


e-Commerce w AdWords

Najnowszą z możliwości udostępnionych reklamodawcom przez Google jest tzw. Google Merchant Center – produkt dający właścicielom sklepów internetowych szansę, na pokazanie swoich produktów bezpośrednio w wynikach wyszukiwania Google. To dodatkowy bodziec dla klientów, aby zakupu dokonać właśnie u Ciebie.

Remarketing – podążaj za klientem

Jedną z bardziej zaawansowanych funkcji kampanii AdWords jest remarketing. Pozwala on dotrzeć z dostosowanym komunikatem reklamowym do użytkowników, którzy już odwiedzili Twoją stronę internetową. Sam decydujesz jak długo i do jakiego profilu klienta chcesz dotrzeć ponownie.

Gigantyczny Zasięg

Z wyszukiwarki Google w Polsce korzysta aktualnie 96% użytkowników Internetu. Sieć Reklamowa (Partnerska) Google to dodatkowo 80% wszystkich stron internetowych. Dzięki temu masz pewność, iż korzystając z kampanii AdWords dotrzesz do wszystkich potencjalnych klientów.

Zwrot z Inwestycji

Wykorzystując Google Analytics jesteśmy w stanie kontrolować jakość prowadzonych działań i optymalizować je tak, aby stosunek poniesionych kosztów kampanii do uzyskanych efektów był jak najkorzystniejszy. Zapewnia to stała opieka dedykowanego dla danej kampanii specjalisty.

Trafiasz Precyzyjnie

Dzięki możliwości kierowania reklam na konkretne lokalizacje, nie wydajesz swoich środków konkurując z innymi firmami w obszarach, w których nie pozyskujesz klientów. Do swojego klienta dotrzesz jeszcze precyzyjniej kierując kampanię na jego zainteresowania i miejsca w Sieci, w których się pojawia.

Brak Ograniczeń

AdWords to jedyna możliwość, aby swoje działania prowadzić dla dowolnej ilości fraz kluczowych, niekoniecznie koncentrując się tylko na najważniejszych z nich. Możesz jednocześnie wykorzystać do promocji nieograniczoną ilość komunikatów reklamowych, co pozwoli ci na wybranie tych najskuteczniejszych.

Płacisz za Efekty

Koszty kampanii AdWords naliczane są dopiero po wejściu użytkownika na Twoją stronę WWW. Dzięki profesjonalnie zbudowanej kampanii masz gwarancję, że witrynę odwiedzą jedynie użytkownicy zainteresowani Twoimi produktami lub usługami. Nie ma tu żadnych dodatkowych opłat.

Elastyczny Budżet

Reklama Google AdWords pozwala na swobodne zarządzanie swoim budżetem reklamowym. Oznacza to, że w każdej chwili możesz go zwiększyć lub zmniejszyć w zależności od aktualnego zapotrzebowania Twojej firmy na sprzedaż usług/produktów.

Brak długofalowych umów

Nie musisz zawierać z nami długofalowej umowy na prowadzenie kampanii reklamowej. Dzięki temu możesz przetestować jakość świadczonych przez nas usług, nim podejmiesz decyzję o długofalowym prowadzeniu działań marketingowych. To gwarancja komfortu i bezpieczeństwa współpracy.


Jeśli zainteresowała Cię kampania Google AdWords

Skontaktuj się

lub

Wypełnij brief