nasza agencja

dowiedz się Kim jesteśmy
i jak pracujemy

Z PASJĄ I DOŚWIADCZENIEM

WE WSPIERANIU BIZNESÓW

Pasja to coś co nadaje życiu sens, napędza je i ubarwia. To czyste zaangażowanie niepodszyte przymusem. To właśnie… nasza praca! Pasję przełożyliśmy na doświadczenie zawodowe, dlatego wszystko co robimy, robimy jak najlepiej, bo po prostu kochamy to robić!

Już od 9 lat wspieramy duże, średnie i małe biznesy w drodze do sukcesu. Wzbogacamy przedsiębiorstwa o internetowy wymiar ich działalności. Nasze osiągnięcia docenia samo Google, o czym świadczą nagrody przyznawane nam w konkursach dla agencji interaktywnych.

inmedium.pl w liczbach

1000

Przeprowadzonych
kampanii
Google Adwords

kilometrów dziennie
przejeżdżają
nasze agencyjne myszki

25

157

fraz kluczowych
na pierwszym
miejscu w google

Średnia dzienna liczba
odbić piłeczką
o ścianę

168


GODNI ZAUFANIA

CERTYFIKOWANI I SPRAWDZENI

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Gwarantuje to maksymalną efektywność i bezpieczeństwo przeprowadzanych przez nas kampanii reklamowych Google AdWords, o czym przekonało się już kilkuset klientów z różnych branż z całej Polski.
Korzystamy z najlepszych, sprawdzonych narzędzi oraz programów internetowych. Jako autoryzowany reseller Shopera, przygotowujemy funkcjonalne, przynoszące zyski sklepy internetowe.
Tworzymy zgrany zespół ludzi wyposażonych w niezbędne kompetencje i kwalifikacje, aby wypromować każdy biznes w Internecie. Nieważne czy jesteś właścicielem niewielkiej kawiarenki czy prowadzisz rozwiniętą sieć restauracji, biorąc pod uwagę specyfikę Twojego biznesu przygotujemy spersonalizowane i najkorzystniejsze rozwiązania. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci rozwinąć skrzydła i wznieść się jak najwyżej - nie tylko w wyszukiwarce Google :)