Newslettery i e-mail marketing

Twoja oferta
w skrzynce Klienta

Informuj swoich klientów

o firmie i aktualnych promocjach

Poczta elektroniczna to od lat jeden z głównych kanałów komunikacji w Internecie. Wraz z rozwojem urządzeń mobilnych, takich jak smartphony i tablety, pozycja e-mail jeszcze wzrosła. To czyni z wirtualnej poczty doskonałe narzędzie marketingowe!

Utrzymuj stałe kontakty ze swoimi klientami dzięki kampaniom newsletterowym i zdobywaj nowych kontrahentów dzięki e-mail marketingowi.


Śledź wyniki kampanii

Rozbudowane i szczegółowe statystyki pozwolą Ci na dokładną analizę aktualnych kampanii i śledzenie rezultatów podjętych działań. Dzięki raportom z kampanii dowiesz się, jak e-mail marketing i newslettery wspomagają Twoją sprzedaż.

Powyższe informacje w połączeniu z naszym doświadczeniem pozwolą łatwo i efektywnie zoptymalizować prowadzone kampanie oraz opracować najkorzystniejszy dla Twojej firmy plan przyszłych działań marketingowych.

Kieruj oferty pod właściwy adres

Gromadząc dane kontaktowe klientów, zyskujesz potężną bazę danych, którą możesz z powodzeniem wykorzystać do informowania o aktualnej ofercie Twojej firmy oraz budowania lojalności. Dzięki analizie zachowań odbiorców dowiesz się, jacy klienci przynoszą Ci najwięcej zysków i lepiej poznasz swój rynek.

Jeśli nie posiadasz bazy kontaktów do swoich klientów, nie przejmuj się - pomożemy Ci ją zbudować!

Pozostań w kontakcie z klientami

Pocztę elektroniczną sprawdzamy już nie tylko na komputerach i laptopach, ale dosłownie wszędzie. Nasze telefony komórkowe i tablety aktualizują skrzynkę odbiorczą przy każdym połączeniu z Internetem. Co więcej, urządzenia mobilne niemal zawsze mamy przy sobie.

Potencjał tkwiący w e-poczcie jest naprawdę duży. Przedstaw swoją ofertę, informuj o promocjach i rabatach. Pokaż się i nie daj o sobie zapomnieć!


Jeśli zainteresowały Cię nasze Newslettery i e-mail marketing

Skontaktuj się

lub

Wypełnij brief