Landing Page

Zainteresuj Klientów
Konkretnym produktem lub ofertą

przygotuj miękkie lądowanie

swoim klientom

Szykujesz atrakcyjną promocję albo program rabatowy? Chcesz efektywnie wypromować konkretną ofertę bądź dotrzeć tylko do wybranej, ściśle określonej grupy klientów? Landing page jest rozwiązaniem dla Ciebie! Prosta, przejrzysta, a przede wszystkim przygotowana pod potrzeby odbiorców, strona internetowa poświęcona w całości produktowi lub usłudze, które chcesz promować, przykuwa uwagę klientów i mobilizuje ich do działania (konwersje, konwersje, konwersje!). Szybko dostrzeżesz efekty naszych działań!


Produkt w atrakcyjnej formie

Prosta strona skrojona pod wyjątkową, ograniczoną w czasie ofertę to znakomity sposób na pozyskanie nowych klientów, zainteresowanie danym produktem bądź usługą. Przejrzysta, przykuwająca uwagę szata graficzna i tekst zachęcający do działania (zakupu, wypełnienia formularza, itp.) to gwarancja Twojego sukcesu.

Tylko zainteresowani klienci

Dzięki narzędziom Google AdWords i e-mail marketing, dotrzemy wyłącznie do tych osób, które są potencjalnie zainteresowane Twoją ofertą. Na przykład, jeśli działasz lokalnie, możesz sprowadzić na landing page tylko mieszkańców wybranych przez siebie miejscowości. Nie zmarnujesz środków docierając z reklamą do kogoś spoza grupy docelowej.

Indywidualna szata graficzna

Nie od dziś wiadomo, że liczy się nie tylko treść, ale i opakowanie. Dlatego postaramy się zaprezentować Twój produkt/usługę w atrakcyjnej, a zarazem przystępnej dla odbiorców formie. Podczas tworzenia oprawy graficznej weźmiemy pod uwagę specyfikę Twojej branży/firmy/produktu oraz postaramy się odpowiedzieć na wszelkie, w tym estetyczne, potrzeby Twoich klientów.


Jeśli chcesz zamówić efektywny Landing Page

Skontaktuj się

lub

Wypełnij brief