Domeny i hosting

Twój adres internetowy
i serwer dla witryny

Stabilny serwer

i niezawodny adres internetowy

Każdy przedsiębiorca rozpoczynający podboje w Internecie staje przed wieloma trudnymi decyzjami. Jedną z nich jest wybór adresu firmowej strony WWW, który powinien zostać dokonany w sposób staranny i przemyślany. Jednak w natłoku innych spraw nie zawsze jest to takie proste. Wówczas warto sięgnąć po doświadczenie specjalistów, w tym przypadku z zakresu marketingu internetowego.

Szybko i sprawnie zweryfikujemy, jaki adres WWW będzie dla Ciebie najbardziej optymalny i dokonamy jego rezerwacji. Udostępnimy Ci przestrzeń dyskową na bezawaryjnych serwerach, która zapewni nieprzerwane funkcjonowanie witryny, zawsze wtedy, kiedy Twoi klienci będą chcieli ją odwiedzić.


Domena to podstawa

Dobra domena ma fundamentalne znaczenie w dalszych działaniach marketingowych. To adres, który będzie najczęściej kojarzony z Twoją firmą. Pojawi się na większości materiałów reklamowych, a także przy każdym adresie poczty e-mail, która jest podstawowym środkiem komunikacji biznesowej w Internecie.

Bezpieczne i bezawaryjne serwery

Korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług hostingowych. Posiadamy dedykowane serwery VPS, które gwarantują płynne działanie i swobodny dostęp do wszystkich funkcji serwera dla naszych klientów. Konta pocztowe utrzymujemy na niezależnych serwerach, co optymalizuje poziom bezpieczeństwa tych usług.

Obsługa specjalistów

Nie musisz już zakrzątać sobie głowy zakładaniem adresów e-mail, zmianą haseł czy tworzeniem kont FTP. Masz od tego specjalistów - nas - dlatego możesz spać spokojnie, nie martwiąc się o to, czy Twoja witryna i poczta działają prawidłowo.


Jeśli zainteresowała Cię usługa Domeny i hosting

Skontaktuj się

lub

Wypełnij brief