Copywriting

Zapiszemy to,
co chcesz przekazać klientom

Unikalna treść

to fundament sukcesu w sieci

Tekst to nie tylko ciąg znaków. To przekaz, który choć na moment powinien zawładnąć wyobraźnią czytelnika, pobudzić do refleksji, zmotywować do określonego działania.

Treść podana w przystępnej formie z nutką perswazji tkwiącą między literami – pozwól, że skomponujemy dla Ciebie tekst, który dotrze do Twojego odbiorcy.


Unikalna treść

Tworzymy unikalne teksty, które zauważy i doceni nie tylko Twój klient, ale i… Google. Doświadczeni SEO-copywriterzy przygotują wartościowe, merytoryczne i wzbudzające zainteresowanie Twoich potencjalnych klientów treści, dbając jednocześnie o elementy istotne dla algorytmu wyszukiwarki, wykorzystując trafne słowa kluczowe i ich synonimy.

Najwyższa jakość

Zasady pisania dobrych tekstów oraz gramatyka i ortografia nie są nam obce. Każdy materiał nim trafi do publikacji poddajemy wnikliwej korekcie, redagujemy i szlifujemy bez wytchnienia, póki nie osiągniemy zadowalającego nas (i Ciebie!) efektu. Dzięki temu, gwarantujemy najwyższą jakość – zarówno od strony treści, jak i jej formy.

Tekst szyty na miarę

Na moment przeistoczymy się w Twojego klienta. Poznamy jego potrzeby i zrozumiemy oczekiwania, a następnie odpowiemy na nie! Skroimy teksty stricte pod Twoją grupę docelową posługując się adekwatnym stylem, językiem i formą przekazu. Slogan reklamowy, tekst mailingu, artykuł czy oferta handlowa - zapewniamy, że każdy nasz materiał będzie trzymał fason i zwróci uwagę niejednego klienta.


Jeśli zainteresował Cię Copywriting

Skontaktuj się

lub

Wypełnij brief